header.jpg

Nestdiensten

zondag 25 oktober 2020 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Sascha de Boer Bardienst 
10:00 - 12:00  Fleur Bouwer Bardienst 
10:00 - 12:00  Defne Albayrak Barhoofd 
12:00 - 14:15  Kikki de Jager Bardienst 
12:00 - 14:15  Babs Lagerweij Bardienst 
12:00 - 14:15  Floor de Wit Barhoofd 
14:15 - 16:30  Tinne v.d. Spoel Bardienst 
14:15 - 16:30  Steff Reijven Bardienst 
14:15 - 16:30  Ilmar Dennebos Barhoofd 
14:15 - 00:00  Dennis Stavenuiter Schoonmaak 
zondag 1 november 2020 
10:00 - 12:00  Sterre Stundebeek Bardienst 
10:00 - 12:00  Stephanie Smulders Bardienst 
10:00 - 12:00  Maxime van den Oord Barhoofd 
12:00 - 13:30  Marieke Konijn Bardienst 
12:00 - 13:30  Gaby Foekens Bardienst 
12:00 - 13:30  Ghislaine van Nooijen Barhoofd 
13:30 - 16:00  Stijn van Daelen Bardienst 
13:30 - 16:00  Mats Kessel Bardienst 
13:30 - 16:00  Ziff Scholtens Barhoofd 
16:00 - 18:00  Olivier Sibeijn Bardienst 
16:00 - 18:00  Ibai van Noortwijk Bardienst 
16:00 - 18:00  Hidde Veenis Barhoofd 
17:00 - 00:00  Skip Knuppe Schoonmaak 
zondag 8 november 2020 
10:00 - 12:00  Hannah Baars Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Anna-Belle Hartman Bardienst 
10:00 - 12:00  Ginn Scholtens Barhoofd 
12:00 - 14:15  Jackie van der Kluft Bardienst 
12:00 - 14:15  Zoe van der Kluft Bardienst 
12:00 - 14:15  Kim Szerman Barhoofd 
14:00 - 00:00  Maan Booy Schoonmaak 
14:15 - 16:00  Lincy van der Laan Bardienst 
14:15 - 16:00  Ellemijn Scholte Bardienst 
14:15 - 16:00  Lotte de Flart Barhoofd 
zondag 15 november 2020 
10:00 - 12:00  Myrthe Witbaard Bardienst 
10:00 - 12:00  Rianne Segveld Bardienst 
10:00 - 12:00  Nina van Basten Barhoofd 
12:00 - 13:30  Carola Cohen Bardienst 
12:00 - 13:30  Nicole Blackford Bardienst 
12:00 - 13:30  Ghislaine van Nooijen Barhoofd 
13:30 - 16:00  Frank Kessel Bardienst 
13:30 - 16:00  Cees Willemse Bardienst 
13:30 - 16:00  Michiel de Cleen Barhoofd 
16:00 - 18:00  Olivier Sibeijn Bardienst 
16:00 - 18:00  Roemer Voss Bardienst 
16:00 - 18:00  DaniĆ«l Juffermans Barhoofd 
18:00 - 19:30  Simon Terwindt Bardienst 
18:00 - 19:30  Ivar Luttik Bardienst 
18:00 - 19:30  Harm van der Poel Barhoofd 
18:00 - 00:00  Matthijs Gulien Schoonmaak 
zondag 22 november 2020 
10:30 - 12:30  Thomas de Laender Bardienst 
10:30 - 12:30  Kaj Luttik Bardienst 
10:30 - 12:30  Ilmar Dennebos Barhoofd 
12:30 - 14:30  Bas Tepaske Bardienst 
12:30 - 14:30  Jelle de Vries Bardienst 
12:30 - 14:30  Guido Koper Barhoofd 
14:30 - 16:00  Yara Melchers Bardienst 
14:30 - 16:00  Mijntje Kooij Bardienst 
14:30 - 16:00  Maxime van den Oord Barhoofd 
14:30 - 00:00  Maxime van den Oord Schoonmaak