terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec -


laat schema zien voor  

25 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1   908 H.C. HISALIS G2

45

    uit    route      
 
JA1   23738 HV Myra JA1

25

16:05  17:15  uit    route   Rijschema aanwezig    
JA2   23967 K.H.C. Strawberries JA2

13:30  14:15  thuis    Rijschema aanwezig    
   Opm: Spaarndam (Kunstgras)  
Fluiten: Marieke de Moel
JB1   20480 U.H.C.QUI VIVE JB2

30

14:45  16:00  uit    route   Rijschema aanwezig    
JD2   22115 MHC Alliance JD3

35

09:25  10:45  uit    route   Rijschema aanwezig    
 
MA2   21419 HMHC Saxenburg MA2

30

16:30  17:45  uit    route   Rijschema aanwezig    
MA4   21797 A.M.H.C. F.I.T. MA4

20

12:25  13:30  uit    route   Rijschema aanwezig    
MB1   19610 Hockeyclub VVV MB1

25

12:20  13:30  uit    route   Rijschema aanwezig    
MB2   19953 A.M.H.C. F.I.T. MB2

20

13:10  14:15  uit    route   Rijschema aanwezig    
MC3   23121 Zandvoortsche Hockey Club MC3

40

14:05  15:30  uit    route   Rijschema aanwezig    
MC4   22692 HV Myra MC5

25

13:20  14:30  uit    route   Rijschema aanwezig    
MD1   18408 BHC Overbos MD3

25

10:50  12:00  uit    route   Rijschema aanwezig    
Let op: Uittenue mee!   
MD4   18187 HMHC Saxenburg MD3

30

11:15  12:30  uit    route   Rijschema aanwezig    
MD5   18657 MHC Alliance MD10

35

10:25  11:45  uit    route   Rijschema aanwezig    
 
JC1   17885 MHC Alliance JC2

12:45  13:30  thuis  Veld 1      
Fluiten: Minke van Wijk en Rob van Berge
Begeleider: Rob van Berge
JD1   22218 AHC IJburg JD3

11:15  12:00  thuis  Veld 1      
Fluiten: Noa Scherr en Evert Lichtenbelt
Begeleider: Evert Lichtenbelt
 
MA1   20780 Alkmaarsche M.H.C. MA1

15:45  16:30  thuis  Veld 1      
Fluiten: Leo Kramer en Leon Scholte
MC1   23367 A.M.H.C. Rood-Wit MC3

14:15  15:00  thuis  Veld 1      
Fluiten: Steven de Niet
MD2   18826 A.M.H.C. F.I.T. MD3

08:15  09:00  thuis  Veld 1      
Fluiten: Linde Hoeve en Leto Kramer
Begeleider: Leto Kramer
MD3   19084 MHC Heerhugowaard MD2

09:45  10:30  thuis  Veld 1      
Fluiten: Pien Kokelenberg en Roemer Voss
Begeleider:
 
JB2   21340 AMHC Westerpark JB3

17:00  17:30  thuis  Veld 2      
Fluiten: Rogier Swagerman
 
MA3   21813 Waterlandse Hockey Club MA1

15:15  16:00  thuis  Veld 2      
Fluiten: Heleen Broere en Elbert Kooman
Begeleider: Elbert Kooman
MB3   20023 A.M.H.C. Rood-Wit MB6

12:15  13:00  thuis  Veld 2      
Fluiten: Tijmen Hoeve en Sam Kingma
Begeleider: Tijmen Hoeve
MB4   20177 WFHC Spire Spire (WFHC) MB1

13:45  14:30  thuis  Veld 2      
Fluiten: Elbert Kooman en Max Tjin A Ton
Begeleider: Elbert Kooman
MC2   22497 Hockeyclub AMVJ MC4

10:45  11:30  thuis  Veld 2      
Fluiten: Tijmen Hoeve en Nelleke Rottwilm
Begeleider: Tijmen Hoeve


25 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE1   15006 MHC de Kikkers JE1

35

07:55  09:00  uit    route      
   Opm: veld 1A  
JF1   15002 AHC IJburg JF5

20

08:40  09:30  uit    route      
 
M8E1   14811 THC Hurley M8E1

25

08:05  09:00  uit    route      
   Opm: Veld 22 AB  
ME1   14736 MHC Alliance ME6

35

09:10  10:15  uit    route      
   Opm: a  
MF1   14944 H.V. de TerriĆ«rs MF1

25

08:50  09:45  uit    route      
   Opm: Veld 2A  
MF2   16688 MHC Uitgeest MF2

20

08:40  09:30  uit    route      
 
J8E1   14895 A.M.H.C. Rood-Wit J8E4

09:45  10:15  thuis  Veld 2      
JE2   14954 MHC Alliance JE4

08:45  09:15  thuis  Veld 2      
 
M8E2   13347 Hockeyclub VVV M8E2

09:45  10:15  thuis  Veld 2      
M8E3   14810 H.C. Haarlem M8E3

08:30  09:00  thuis  Veld 2      
ME2   14757 Hockeyclub AMVJ ME15

08:45  09:15  thuis  Veld 2